14/07/2023 - Web sitemiz yenilenmiştir.

Elektrik Sistemi

Metrocity İŞ MERKEZİ elektrik tesisatlarında Halogen Free özellikli kablo kullanılmıştır(IEC 531 (a) (b) (c)) Sadece Nexans, Prysmian, KLAS, 2M marka). Metrocity İŞ MERKEZİ içindeki Yangın Algılama ve İhbar Sistemi bütünselliği dikkate alınarak azami ölçüde tutuşmayan, yüksek sıcaklıkta zehirli gaz çıkartmayan malzeme ve donanım kullanılmıştır. Döşeme altına tesis edilen kablolar Yangın İhbarına uygun özellikte (Heat sense) kablo olarak tesis edilmiştir. Metrocity İŞ MERKEZİ `nde panolar metal ve üstü toz boyalı ve üzerlerinde standartlar gereği gerekli ikaz levhaları bulunan Schneider marka panolardır.

Metrocity İŞ MERKEZİ `nde 1250 KW x 2 adet Trafo bulunmaktadır. Sistemlerimiz kaçak akım rolesi ile kontrol altına alınmıştır. Metrocity İŞ MERKEZİ ayrıca 750 KW x 3 adet dizel jeneratör ile bire bir yedeklenmiştir. Acil durumlar için düşünülmüş kesintisiz güç kaynağımız 30 KW kapasitelidir.

Metrocity İŞ MERKEZİ `nde kiralık alanlar için 775 m2 alanlarda 70-100 watt/m2, 1450 m2 alanlar da ise 125-150 watt/m2 güç rezerv olarak bırakılmıştır. Jeneratörlerimiz ikmalsiz 11 saat kesintisiz Metrocity İŞ MERKEZİ ’nin tüm elektrik yükünü sorunsuz karşılayacak alt yapıya sahiptir.


Copyright 2013 Metrocity İŞ MERKEZİ
Designed By True Works Interactive